5 marca w Klifie!

Piotr Eychler

5 marca w Klifie!

5 marca w godz. od 13-stej do 19-stej czekamy na Państwa w Salonie IMPERIUM w Domu Mody KLIF.

Będą to wyjątkowe zakupy z metamorfozami stylizacyjnymi i makijażowymi. Tego dnia dla Wszystkich Pań super rabat -15% na całą najnowszą kolekcję LUISA CERANO oraz piękne upominki od firmy. Czekamy na Nasze Wspaniałe Klientki z lampką szampana… będziemy doradzać, ubierać i stylizować ale przede wszystkim świetnie się bawić.

ZAPRASZAMY!

„Luisa Cerano to niemiecka marka, która w 1998 roku dynamicznie wkroczyła na scenę mody, proponując międzynarodowy, a jednocześnie bardzo zindywidualizowany współczesny styl. Kolekcje Luisy Cerano są połączeniem luksusu i sportowej elegancji oraz najwyższej jakości szlachetnych tkanin. Klientka LC to kobieta ceniąca dobry styl, komfort i indywidualizm, mająca świetne wyczucie koloru i znająca znaczenie detalu w propozycjach projektantów. Osoba świadoma, pewna siebie i kierująca się intuicją, by być zawsze o ten jeden krok do przodu…”

 

W programie eventu przewidziane są porady i konsultacje z dziedziny profesjonalnej medycyny estetycznej i nie tylko, m.in:

  • Pani Dr Anna Kaliszewszka Firma ESTSTIQA
  • kosmetyki makijażowe marki NEBU
  • kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne MENARD
  • porady i make-up flesh dla uczestników eventu przy zakupie dowolnego produktu z  kolekcji w sklepie (dowolna suma),
  • możliwość mini sesji foto dla uczestników zakupów w tym dniu (plus dostanie jednego zdjęcia foto na maila dla pań),
  • konkurs na najwyższy paragon tego dnia.

Ponadto będziemy mogli porozmawiać o zdrowiu – zdrowotneplus.pl to pakiety ubezpieczeń z gwarancją dostępu do lekarzy specjalistów bez kolejek i bez skierowań.

Zaproszone będą Media i prasa internetowa: Przeambitni.pl, imperium kobiet, studio 69 i wiele innych.

Share This: