Usługi

Piotr Eychler

Wizaż

Chcesz pięknie wyglądać w wyjątkowym dla Ciebie dniu? Oferujemy gamę usług związaną z każdym typem makijażu, dopasowanego do każdego typu urody. Makijaż wykonywany jest w naszym studio lub na życzenie jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce na terenie Warszawy. Makijaż wykonuje Piotr Eychler.

Zapisy i dodatkowe informacje: 888-849-345

  • Makijaż dzienny
  • Makijaż wieczorowy
  • Makijaż ślubny
  • Makijaż okolicznościowy/sesyjny

Kosmetyki używane do makijażu: Armani, Shiseido, Sensai, LaMer, La Prairie, Nuba, Urban Decay, Laura Mercier, Bell Hypoallergenic, D&G, Tom Ford, Bobby Brown, Dior, Chanel, Colistar, MBR, Alba, MAC, Benefit, Daiane Brill, Smashbox.
Makijaż wykonywany jest w domu u klientki lub w atelier Marta Flis ul.Jugosłowiańska 17

Metamorfoza

Metamorofoza – doradzamy w znalezieniu swojego indywidualnego stylu. Za sprawą naszej metamorfozy zmienimy Cię „od stóp do głów”. Nasi specjaliści określą fasony i kolorystykę, które idealnie do Ciebie pasują oraz dobiorą dodatki oraz fryzurę do kształtu twarzy.

Informacje: 888-849-345

Sesja wizerunkowa

Intrygujący makijaż, piękna fryzura i najmodniejsze kreacje – która z nas nie chciałaby się poczuć na zdjęciach jak gwiazda? Każda kobieta chce być olśniewająca, jak zatem wydobyć to piękno i zachować je na zawsze? Nic nie jest w stanie lepiej zatrzymać czasu jak fotografia w albumie.

Informacje: 888-849-345

Szkolenia

Informacje: 888-849-345

  • Szkolenia z technik makijażu
  • Szkolenie Dress Code
  • Warsztaty makijażowe
  • Techniki sprzedaży
  • Warsztaty indywidualne
  • Coach rozwojowy

Wieczorki Stylu

Naszym unikalnym przedsięwzięciem jest tzw. Wieczorek Stylu, Tworzymy taką przestrzeń, gdzie kobiety, i nie tylko one, będą czuły się dobrze i swobodnie. Naszym celem jest to, aby Panie miło spędziły czas, oderwały się od swoich zajęć, spotkały ze znajomymi, a przy okazji skorzystały z porad stylisty, makijażysty, fryzjera i dietetyka. Z każdym kolejnym wieczorkiem pragniemy ciągle zaskakiwać nowymi atrakcjami, takimi jak pokazy mody, oraz różnymi konkursami.

Informacje: 888-849-345

Pokazy mody

Kompleksowo organizujemy pokazy mody, współpracujemy ze znanymi markami, (Eva Minge, Aryton, Tru Trussardi, MMCFasion) oraz promujemy młodych projektantów. Nasza baza modelek i modeli opiera się na współpracy z agencjami modelek.

Informacje: 888-849-345

Zabiegi

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz, oczy, ciało i włosy.

Pracujemy na innowacyjnej marce ze Stanów, która dostała nagrodę Nobla – Nu Skin o technologii Age Loc.

Pracujemy na najlepszych w Korei naturalnych markach które są tylko w najlepszych Hotelach SPA w Hong Kongu i Singapurze.

Informacje: 888-849-345

Dbamy o Twoje zdrowie

Informacje: 888-849-345

Share This: